تاریخ: ۸:۳۶ :: ۱۳۹۹/۰۱/۰۶
یک رسانه آمریکایی: بمب داریم اما ماسک نداریم

کامن دریمز (آمریکا)
یک رسانه آمریکا تصریح کرد دولت این کشور برای حمله به دیگر کشورها خود را به انواع بمب مجهز کرده است اما برای دفاع از مردم خودش ماسک ندارد.

وبگاه خبری- تحلیلی “کامن دریمز” Common Dreams، آمریکا نوشت: “دونالد ترامپ” رئیس جمهوری و افراد دولتش آن قدر مشغول تحریک ایران به جنگ، سیاست بازی و بررسی نتایج نظرسنجی های انتخاباتی شدند که متوجه شیوع ویروس کرونا نشدند؛ حتی با این که زمان بسیار زیادی برای مقابله با آن در اختیار داشتند.
“کامن دریمز” افزود: این شرایط باعث شد تا ترامپ با این بیماری همه گیر، همانند یک مشکل سیاسی برخورد کند؛ گاهی آن را نپذیرد و گاهی در قبال آن وانمود کند که تصمیم قاطع می گیرد تا این که اقدام صحیح دولت آمریکا درباره کرونا چند هفته به تاخیر افتاد؛ آن هم در حالی که ترامپ، ویروس کرونا را دروغ و فریبکاری دموکرات ها می نامید.
این وبگاه تحلیلی ادامه داد: در نتیجه، آمریکا در شرایطی قرار گرفت که پرستاران خط مقدم مقابله با ویروس، مجبور بودند با شال گردن، صورت و دهان خود را بپوشانند زیرا ماسک کافی در اختیار نداشتند؛ حال آن که آمریکای قدرتمند تعداد زیادی بمب ۵۰۰ پوندی و هزار پوندی، چاشنی، بمب های هوایی، ناپالم و گلوله های ۲۰ میلی متری برای افغانستان، پاکستان، عراق، یمن، سومالی، غرب آفریقا و دیگر اهداف دارد.
“کامن دریمز” نوشت: اکنون وضع آمریکا در مقابله با کرونا چنان وخیم شده که دولت ترامپ دستور داده است تا خدمه بیمارستانی ماسک های یکبار مصرف را بشویند و دوباره استفاده کنند.

(Visited 49 times, 1 visits today)

پاسخی بگذارید