سرمایه گذاری اسراییل در پایگاه بین المللی سایبری در نیویورک

اوشیما

نیکی (ژاپن)

شهردار نیویورک روز سوم فوریه یک مرکز بین المللی در ارتباط با دفاع سایبری در بخش مرکزی منهتن افتتاح کرد. بیست و هشت شرکت از جمله شرکت های نوپا با فناوری که مانع جرائم مالی می شوند در این مرکز گرد هم آمدند که با دانشگاهها و شرکت های بزرگ همکاری می کنند. از آنجا که اقدام متقابل در برابر حملات سایبری برای شهرداری ها و شرکتهای بزرگ ضروری است ، شهرداری نیویورک با بهره برداری از مزیت جغرافیایی نیویورک و همچنین با پرورش متخصصان حرفه ای در صدد است سرمایه گذاران و شرکتهای بزرگ را برای مقابله با حملات سایبری جذب کند.
جی وی پی (JVP ) یک گروه سرمایه گذار خطر پذیر در اورشلیم که در امنیت سایبری سرمایه گذاری می کند، دویست و بیست میلیون دلار در زمینه های مختلف از جمله راه اندازی شرکت های نوپا در این مرکز سرمایه گذاری کرد. همچنین شهرداری نیویورک بخشی از بودجه شهرداری به مبلغ سی میلیون دلار را برای پرورش استعداهای سایبری در این مرکز اختصاص داده است.
این مرکز در صدد است با استفاده از هوش مصنوعی ساز و کارهایی برای جلوگیری از پولشویی و همچنین توسعه نظارت بر معاملات املاک و مستغلات ارائه دهد. غول های مالی همانند گلدمن ساکس و مستر کارت در پرورش نیروهای انسانی همکاری خواهند کرد.
اسرایل تاکنون نشان داده است که اهمیت ویژه ای برای فناوری سایبری قدرتمند قائل است. جی وی پی (JVP ) که در سال ۱۹۹۳ تاسیس شده است، تجربه سرمایه گذاری در صد و چهل شرکت از جمله شرکت های سایبری را دارد. ارل مارگاریت نماینده شرکت جی وی پی، در همین راستا تصریح کرد:« نیویورک با تجمع شرکت های چند ملیتی و حمل و نقل خوب برای تقویت صنعت سایبری شهر بسیار مناسبی است.»


اداره کل رسانه های خارجی

مترجم: کیومرث واحدی

(Visited 91 times, 1 visits today)

پاسخی بگذارید