گروه: اخبار
تاریخ: ۱۰:۲۸ :: ۱۳۹۸/۰۶/۰۹
اگر جنگ شود اززمین و زمان موشک بر اسرائیل خواهد بارید

رئیس حزب التوحید العربی لبنان گفت: اگر جنگ شود از تمامی مکان ها موشک بر سر اسرائیل خواهد بارید.
وئام وهاب در گفتگو با شبکه تلویزیونی المیادین گفت: یک مسئول لبنانی به مقاومت لبنان اعلام کرده است که اگر به اسرائیل پاسخ ندهید واشنگتن شما را مورد تحریم قرار نخواهد داد.
سران مقاومت با معامله عدم پاسخگویی به اسرائیل در مقابل عدم اعمال تحریم های آمریکا را رد کرده اند. حزب الله اعلام کرده پاسخگویی به اسرائیل حتمی است.
شاید این سعد الحریری بوده است که پیام مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا را به حزب الله منتقل کرده باشد زیرا او تنها فردی بوده است که اخیراً با آمریکایی ها گفتگو داشته است.
وئام وهاب تاکید کرد: حزب الله نمی تواند اجازه دهد که تحریم های آمریکا محیط و هواداران حزب الله را هدف قرار دهد و این امر تداوم یابد.
وی ادامه داد: آمریکایی ها از موضعی که سعد الحریری نخست وزیر لبنان در قبال تجاوز اسرائیلی ها اتخاذ کرد شگفت زده شدند، موضعی که نبیه بری رئیس پارلمان و میشل عون رئیس جمهور لبنان اتخاذ کردند قابل پیش بینی بود اما موضع سعد الحریری نیز موضع خوبی بود و جا دارد که از آن تقدیر شود. سعد الحریری جانب یکپارچگی ملی را گرفت و در مقابله با فشارهای خارجی طرف منافع ملی لبنان را گرفت.
رئیس حزب التوحید العربی تصریح کرد: اگر جنگی رخ دهد از تمامی مکان ها موشک بر سر اسرائیلی ها خواهد بارید و موضع مقاومت فلسطینی در این باره روشن است.

(Visited 266 times, 1 visits today)

پاسخی بگذارید