لزوم تغییر ساختار محور مقامت فلسطین

بسام ابوشریف

­رای الیوم (انگلستان)

به منظور مقابله با طرح های آمریکا و اقدامات رژیم صهیونیستی, محور مقاومت باید ساختار دفاعی خود را به ساختار هجوم دفاعی تغییر دهد.
آنچه در قدس رخ می دهد, اعلام صریح و واضح برای تبلیغ طرح ترامپ و اجرای آن با استفاده از سلاح آمریکاست که نژادپرست های صهیونیست از آن برای قتل کودکان, زنان و مردان بی دفاع استفاده می کنند. اگر عرب ها و مسلمانان فقط یک دهم کارهایی که یهودیان در قدس علیه غیرنظامیان و نمازگزاران بی دفاع انجام داده اند, انجام می دانند, کشورهای غربی علیه عرب ها و مسلمانان به پا می خاستند و کمر به قتل آنها می بستند. اما در برابر اقدامات صهیونیست ها سکوت می شود. وقتی هم که یک یهودی نژادپرست به کشتار علیه نمازگزاران مسلمان در نیوزلند اقدام کرد, هیچ اتفاقی نیفتاد. اما آنچه در قدس رخ می دهد خطرناک تر و وسیع تر است. سوال من (نویسنده) خطاب به غرب نیست بلکه خطاب به محور مقاومت است: آیا فکر نمی کنید اجرای طرح, گام به گام صورت می گیرد و آنچه در یمن و خلیج (فارس) رخ می دهد, حلقه های متصل در زنجیره ای است که فلسطین اساس آن را تشکیل می دهد؟ آیا فکر نمی کنید دفاع از امت عربی از فلسطین آغاز می شود و دفاع از انقلاب ایران و حمایت از مردم یمن در فلسطین تمام می شود و مقاومت امت عرب در برابر طرح ترامپ از فلسطین آغاز می شود و باید اعلام کرد مرکز تجاوز, استعمار جدید و بلندپروازی های توسعه طلبانه, رژیم صهیونیستی است؟ آیا فکر نمی کنید آنچه دشمن را می ترساند و باعث فروپاشی آن می شود, تمرکز بر مرکز تجاوز و ابزارهای اصلی نژادپرستی آن است؟
آیا فکر نمی کنید اگر مانع از حملات و تجاوزات دشمن شویم, دفاع تاثیری ندارد و این مسئله می طلبد که ما تغییری منحصر به فرد در دفاع خود ایجاد کنیم به گونه ای که دفاع هجومی شود؟ باید اتاق عملیاتی در محور مقاومت فعال شود که تلاش ها را در جهت تبدیل دفاع به هجوم دفاعی تغییر دهد.

(Visited 40 times, 1 visits today)

پاسخی بگذارید