اهانت آشکار ترامپ به بن سلمان در برابر دوربین ها

المنار فلسطین

رئيس جمهور آمريکا در ديدار با وليعهد سعودي با اين عبارات که «عربستان بسيار ثروتمند است وبخشي از آن را به ما خواهد داد» ، اينگونه به محمد بن سلمان و عربستان  اهانت کرد تا ميلياردها دلاري را که از وي دوشيده است به نمايش بگذارد.
رئيس جمهور آمريکا در صحنه اي توهين آميز و خوارکننده در ديدار با محمد بن سلمان، پوستري از مبالغي نشان داد که سعودي به آمريکا در مقابل قراردادهاي تسليحاتي امضا شده بين دو طرف پرداخت خواهد کرد.
دونالد ترامپ هنگام ديدار با محمد بن سلمان، پوستري تبليغاتي از قراردادهاي تسليحاتي نشان داد که سعودي ها و آمريکايي ها امضا کرده اند و ارزش هر کدام از آنها نيز يک ميليارد دلار  است.
ترامپ خطاب به بن سلمان گفت : اين ارقام براي شما ناچيز  است . سعودي بسيار ثروتمند است و بخشي از اين ثروت را به ما خواهد داد.
وي افزود: ما ميلياردها دلار را به آمريکا باز خواهيم گرداند ما اين را مي فهيم و شما هم اين را مي فهميد.
ترامپ اين را هم گفت که آمريکا و عربستان در زمينه دفاعي همکاري دارند و رياض بخش زيادي از صورتحساب دفاع از خاورميانه را به طور کامل مي پردازد.
شماري از فعالان در پايگاههاي ارتباط اجتماعي نوشتند وليعهد عربستان در برابر دوربينها مورد  اهانت مستقيم ترامپ قرار گرفت و پوستر تبليغاتي حامل تصاوير قراردادهاي نظامي بين سعودي و آمريکا بوده است.

پاسخی بگذارید