گروه: اخبار
تاریخ: ۱۱:۲۲ :: ۱۳۹۶/۱۰/۱۶
خشم ترامپ از انتشار کتاب «آتش و خشم درکاخ سفید»

رئیس جمهوری آمریکا در صفحه توییتر خود به ‘مایکل وولف’ نویسنده کتاب ‘آتش و خشم در کاخ سفید’ که در آن از وی انتقاد کرده و ‘استیو بنن’ مشاور ارشد سابق خود تاخت و آنان را مورد انتقاد قرار داد.
ترامپ در جدیدترین توییت خود با لحنی خشم آلود نوشت: مایکل وولف یک بازنده واقعی است که داستان‌هایی را به منظور فروش این کتاب غیرواقعی و واقعا کسل‌کننده نوشته است.
وی افزود: وولف از استیو بنن لاابالی که وقت اخراج خود گریه می‌کرد، استفاده کرده است. اکنون استیو لاابالی مثل یک سگ طرد شده است.
وولف در کتاب آتش و خشم در کاخ سفید، با استناد به مصاحبه با برخی مقام های کاخ سفید از جمله استیو بنن فاش کرده است که ترامپ پس از اعلام ولیعهدی محمد بن سلمان در عربستان، اعلام کرد به همراه دامادش جرد کوشنر کودتایی را در عربستان مهندسی کرده و مهره خود (بن سلمان) را در راس امور عربستان قرار داده است.

رازهای تلخ زندگی ملانیا با ترامپ
به گزارش دیلی میل  “مایکل وولف” دربخشی از کتاب جدیدش  به رابطه خصوصی ملانیا و دونالد ترامپ می پردازد؛ همان مسئله ای که گوشه ای از آن مدتی پیش فاش شده بود . در این کتاب نویسنده به صراحت به سردی رابطه آقای رئیس جمهور و بانوی اول اشاره کرد و گفت :آن ها در اتاق جدا از هم شب را سپری می کنند و به تازگی ملانیا درخواست کرده حتی قفل اتاقش را تعویض کنند به نحوی که کسی کلید آن را نداشته باشد و همین به شک و شبهه ها قوت می بخشد؛ مسئله ای که به خشم و ناراحتی ترامپ افزوده است. این نویسنده در بخش دیگری از کتاب خود می نویسد :ملانیا ترامپ شب انتخابات نیز به جای خوشحالی اشک می ریخت و گریه می کرد چرا که او به هیچ وجه دوست نداشت همسرش رئیس جمهور شود به طوری که برخی نزدیکان او می گفتند ملانیا در دوران حساس قبل از انتخابات بارها گفته بود که دوست دارد همسرش بازنده این رقابت باشد.

پاسخی بگذارید