تاریخ: ۱۰:۳۶ :: ۱۳۹۶/۰۹/۱۳
احمد شفیق در آرزوی پوشیدن عبای (امام) خمینی با اتحاد با اخوان

دندراوی الهواری

روزنامه الیوم السابع

با توجه به ناکامی  تلاش برای تکرار سناریوی سعد حریری درباره احمد شفیق با هدف در تنگنا قرار دادن مصر و امارات و نابودی تصویر مظلومیت وی با اجازه امارات به وی برای سفر می توان این گونه نتیجه گرفت که احمد شفیق آزادانه خود را در اختیار اخوان و شبکه الجزیره و شبکه ممدوح حمزه قرار داد.

خطر در برقراری پل دوستی بین احمد شفیق با اخوان و دشمنان مصر یعنی قطر و ترکیه نبود، بلکه در طرح وی برای رفتن به پاریس و قرار دادن آنجا بعنوان پایگاه انتخاباتی خود و تلاش برای پوشیدن عبای (امام) خمینی بود که در فرانسه اقامت گزید و انقلاب اسلامی در ایران را طراحی کرد و در ۱۹۷۹ پیروز و موفق به سرنگونی شاه شد و از پاریس به تهران بازگشت تا با تجدید قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران خود را در بالاترین جایگاه قدرت سیاسی و دینی کشورش قرار بدهد….

احمد شفیق به طعمه سناریوی توطئه قطر و اخوان برای ضربه زدن به ثبات داخلی وطن خود مصر و توهین به دولت میزبان خود امارات تبدیل شد و دست در دست گروه تروریستی قرار داد. یک وطن پرست مصری نمی تواند که به دولت دوست حامی سیاسی قاهره که در بدترین شرایط سیاسی بعد از انقلاب سی ژوئن از مصر حمایت کرد، توهین کند. طرح شفیق برای خروج از امارات و سفر به پاریس با بازداشت وی توسط مقامات اماراتی و تحویل وی به قاهره شکست خورد. به شفیق می گوئیم تو (امام) خمینی نیستی  و مردم مصر هم بازگشت مجدد اخوان را نمی پذیرند.

پاسخی بگذارید